Ultima reprezentatie.

Scris de admin

June 12, 2021

Duminica, ora 12.00 echipa U 18 va disputa ultima etapa pe teren propriu din actuala stagiune. Adversarii juniorilor nostri vor fi echipierii CSS Unirea Iasi. Dupa o deplasare grea la Constanta ( scor 5-27) unde jucatorii nostri au avut multe momente de joc foarte bun , vine meciul de maine , care se anunta echilibrat prin prisma pozitiei in clasament a celor doua combatante.Va invitam la stadion sa-i sustineti pe sportivii nostri care va promit un meci antrenant si spectaculos.

DUMINICA 13.06.2021 ORA 12.00 TEREN RULMENTUL

CSS BARLAD U 18 – CSS UNIREA IASI U 18

Alte noutăți…

VULTURI PE CULMI!

Anul  2023 aduce in vitrina rugbyului barladean  trei medalii la nivel de juniori : Locul II Under 15, Locul I Under...

MADE IN BARLAD

  Debutam in 2023 cu seria de interviuri denumita "Made in Barlad" avandu-l ca invitat pe Sandu Ciorascu. Sosit...

COMPLETEAZA FORMULARUL 230 !

Va invitam sa sprijiniti proiectele de dezvoltare ale asociatiei noastre completand formularul 230 pe  anul 2022...

0 Comments